src=
Logowanie Załóż darmowe konto Rejestracja english

Korzyści

Błsykawiczny transfer

Błyskawiczny transfer

Najszybszy na rynku czas przelewu. Dzięki pełnej automatyzacji współpracy w obsługiwanych bankach (w trybie TopTransfer) czas przelewu wynosi zaledwie od 30 sekund do 2 minut!

 

 

Oszczędność

Oszczędność

Najniższe opłaty na rynku walut online. Bezpłatne, ekspresowe przelewy krajowe w trybie TopTransfer. Opłaty za przelewy międzynarodowe wynoszą 3 PLN za transakcje w EUR i 5 PLN za transakcje w GBP, CHF i USD niezależnie od kwoty.

 

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Gwarantuje całkowicie bezpieczną wymianę walut online. Dbamy o bezpieczeństwo Państwa transakcji dzięki wielu zabezpieczeniom internetowym oraz kapitałowym.

 

 

Program Poleceń

Program Poleceń

To najlepsza droga do najkorzystniejszej wymiany walut. Zyskujesz Ty i osoba, której polecisz kantor.pl - zero marży, zero spread do 1000 jednostek waluty

 

 

Modele transakcji

Modele transakcji

Udostępniamy modele transakcyjne pozwalające na wykonywanie wymianę waluty w trybie natychmiastowym oraz dwóch trybach odroczonych: Twój Kurs oraz Twój Termin.

 

 

Program partnerski

Program partnerski

Zapoznaj się z atrakcyjną formą współpracy z naszym serwisem. Zarabiaj na promowaniu naszego serwisu poprzez swoją stronę internetową.

 

 

 

Zarejestruj się ZA DARMO i sprawdź ile oszczędzisz

W kilka minut zarejestruj się i korzystaj z pełnej funkcjonalności jednego z pierwszych kantorów internetowych.

Załóż konto
Serwis kantor.pl wykorzystuje pliki cookies. Użytkowanie serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji tutaj
Znaki towarowe banków są własnością ich właścicieli, a na stronach Serwisu zostały umieszczone jedynie w celach informacyjnych